Home
27/03/10 - Klipperstars H1 – Rowic H4 50-55 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Ronald Lenderink   
zondag 28 maart 2010 10:54

Zaterdag 27 maart 2010
 
Vandaag vooral voor José en Kevin een leuke wedstrijd, want we spelen tegen hun oude club. Ook hebben we nog een probleempje, omdat Wesley na de derde periode al weg moet omdat hij moet coachen.
 
In de eerste periode gaat het prima. Onze verdediging is fanatiek en zit bovenop de tegenstanders. Dat levert ons een hoop balwinst op die via fraaie fastbreaks makkelijk omgezet worden in scores. Klipperstars zoekt het graag inside, maar juist daar weten we de verdediging goed sluitend te krijgen. Uiteraard is dit terug te zien in de stand, want na een toch al ruime 7-13 stand sluiten we de periode af met een 0-12 run om er 7-25 van te maken, waarbij iedereen bij ons lekker in de wedstrijd zit.
 
Maar zoals wel vaker blijken we moeilijk om te kunnen gaan met de weelde van een grote voorsprong. Zo ook nu, want we zien onze verdediging verslappen. Ook in de aanval zijn we minder scherp en dus kan Klipperstars het gat van onze maximale 16-37 voorsprong nog terugbrengen naar 26-37 bij rust.
 
En dus trekken we in de tweede helft de touwtjes weer wat strakker aan. Althans, dat is de bedoeling, maar de thuisploeg komt gestaag toch weer dichterbij, daarbij af en toe flink de helpende hand geboden door één van de twee scheidsrechters die er een paar vage calls tegenaan gooit, waarbij zijn twee dubieuze dubbelfouten in deze wedstrijd wel de kroon spannen. Aan het einde van de periode is de wedstrijd met 40-46 dus nog allerminst gespeeld en moeten we nog vol aan de bak in de laatste 10 minuten.
 
Die laatste periode blijkt vooral een periode te zijn van vrije worpen nemen. Klipperstars mag 12 vrije worpen nemen, wij 11. Maar beide teams falen opzichtig vanaf de streep. Net als Marvin zichzelf en ons een paar keer een goede dienst bewijst door fraai te scoren krijgt hij zijn 5e fout aangesmeerd. Ook een vrij discutabele. In de laatste minuut verdwijnen ook Marijn en Clyde nog voortijdig naar de kant, maar onze voorsprong komt nooit in gevaar, hoewel het verschil met 50-55 verrassend klein is. Omdat wij de wedstrijd winnen hoeft José zijn oude teamgenoten geen bier te geven.

Share/Save/Bookmark
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Online winkelen en ook nog uw favoriete club steunen!
Banner